KILKA WAŻNYCH INFORMACJI

Komunikat techniczny zostanie przesłany mailowo do wszystkich zawodników we wtorek 18.07.

Poniżej zamieszczamy informacje dotyczące najczęściej zadawanych pytań.

- termin zgłoszeń przedłużamy do poniedziałku 17.07 do godziny 10:00

- hala namiotowa i pole namiotowe (nocleg na Kolnej) dostępne będą od piątku wieczorem do poniedziałku do godziny 10:00. W piątek wieczorem 21go - 50m od hali namiotowej odbywać się będzie impreza firmowa (niestety nie nasza..) z DJ (ma grać do 1-2 w nocy) - osoby, które mogą mieć problem z zaśnięciem zachęcamy do zabrania własnych namiotów lub stoperów :) - Ośrodek Kolna oddał nam do dyspozycji drugie pole namiotowe w zacisznym miejscu.

- pływanie - na obu trasach będzie to 3x 25-40 m. Pływacie po jeziorze. Dla osób mających obawy będą dostępne kapoki. Za brak wykonania zadania będzie naliczana kara czasowa.

- zadania linowe - dla trasy krótkiej Organizator zapewnia całe niezbędne wyposażenie (oprócz kasków) do wykonania zadania. Zadania są wg nas dość proste. Za niewykonanie zadania naliczana będzie kara czasowa (do zadania należy jednak podejść)

- w TA1 będziecie mieli dostęp do bazy rajdu - Kolna, zostanie wydzielona strefa gdzie będziecie mogli zdeponować swoje rzeczy, a zawodnicy trasy długiej rolki

- dla trasy 200 km na ZS8 sprzęt do wykonania zadania zapewnia Organizator

- dla obu tras - po ETAPIE E7 można zostawić depozyt (buty), który wróci na metę


Więcej informacji zostanie Wam przekazanych w komunikacie technicznym.


Pozdrawiamy i czekamy na Was w Krakowie !